جستجو

لطفا کلمه کلیدی مورد نظر خود را وارد نمائید:

دستگاه بسته بندی | 2 مدل اصلی و کاربرد آن

16 آبان 1402

آشنایی با ماشین آلات بسته بندی و تسمه کش

  1. تحول دستگاه بسته بندی
  2. مدل ها
  3. تفاوت
  4. محبوبیت

دستگاه بسته بندی ماشینی است كه در بسته‌بندي مواد ، قطعات و جعبه ها به كار مي‌رود. هنگامی که مواد ، قطعات و جعبه ها در تعداد بسیار بالا بسته‌بندي نامناسب و غیراصولي داشته باشند؛

هنگام جابه‌جاشدن و حمل و نقل، احتمال آسیب و زدگی و در رفتن واز هم پاشیدگی برخي قطعات دور از ذهن نخواهد بود.

پس برای جلوگيري از صدمات احتمالی از بسته‌بندي غیر اصولی، ماشینی با عنوان دستگاه تسمه‌كش ساخته شده‌ است. اين دستگاه با محکم كردن نقاط اتصال تسمه‌ها به دور مواد یا جعبه ها، آسیب را به حداقل می رسند.

مجموعه خوبی از ماشین های تسمه‌كش مدرن به كاربران اجازه مي‌دهد تا  بين انواع ماشين‌هاي جابه جا کننده بار،‌ انتخاب مناسبي داشته باشند.

 

دستگاه بسته بندی صنایع بسته بندی پایتخت تنها نماینده انحصاری ترانس پک

صنایع بسته بندی پایتخت تنها نماینده انحصاری ترانس پک

تحول

جلوه های بسته بندی در انقلاب های صنعتی (حدود 300 سال پیش) دچار تحول شد. زمانی که کارخانه ها  روز‌انه به تعدادشان افزوده می گشت.

در ابتدا محصول ها در بسته بندی هایی همانند سبد ها و یا بشکه های بسیار بزرگ ارائه می گشت که به علت  نیازشان به طبقه های متوسط و کارگران این بسته بندی ها روزانه کوچکتر می شد.

مدل ها :

دستگاه تسمه‌کش  در دو مدل اتوماتيك و نيمه‌ اتوماتيك موجود هست. که با استفاده از برق کار می کند و نام دیگر آن میزی است. ماشین های  اتومات و نيمه‌اتومات نيز در نوع هاي مختلفی درست مي‌شوند.

ويژگي برجسته اين ماشین آلات سرعت فوق العاده آن ها است و نياز نداشتن به حضور نیروی انسانی در مدل اتومات آن است.

 

دستگاه بسته بندی صنایع بسته بندی پایتخت تنها نماینده انحصاری ترانس پک

صنایع بسته بندی پایتخت تنها نماینده انحصاری ترانس پک

تفاوت :

تسمه کش اتوماتیک برای بسته بندی کردن ، دارای محدودیت در وزن و سایز می باشد و زیاد تر از  اندازه‌ ای مشخص را نمی‌تواند بسته بندی کند؛ درحالی که دستگاه‌های تسمه کش نیمه اتوماتیک برای بسته بندی محدودیت سایزی خاصی ندارند.

دستگاه تسمه کش اتوماتیک به علت  سرعت بسیار بالایی که دارند، برای بسته بندی محصولات در تعداد بالا مناسب‌اند، ولی دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک برای تیراژهای متوسط و رو به پایین مناسب است.

در دستگاه تسمه کش اتوماتیک تمام مراحل تسمه کشی و بسته بندی با برنامه‌ و خودکار انجام می‌پذیرد. در حالی‌که در دستگاه های تسمه کش نیمه اتوماتیک یک‌مقدار از کار های تسمه‌ کشی بسته‌ها توسط کاربر باید انجام گیرد.

قیمت دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک در مقایسه با نوع اتوماتیک  آن پایین‌تر است حرفه ای ترین مدل دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک TP201CEو حرفه ای ترین دستگاه بسته بندی اتوماتیک TP6000CE است.

محبوبیت دستگاه بسته بندی

از محبوب ترین برند های دستگاه بسته بندی تسمه کش دستگاه های ترانس پک  تایوان TP-201CE و TP-6000CE می باشد. به طور کلی دستگاه های تسمه کش برقی ترانس پک را می توان به دو دسته مختلف طبقه بندی کرد.

دسته اول دستگاه های اتوماتیک و دسته دوم دستگاه های نیمه اتوماتیک هستند. انرژی که در هر یک از این دو دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد انرژی الکتریکی یا همان برق شهری است.

نکته بسیار مهمی که درباره این دو دستگاه باید بدانید این است که هر دو آنها دارای مدل ها و برندهای مختلفی هستند. که شما باید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنید.

یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه بسته بندی ها یا تسمه کش برقی ترانس پک تایوان این است که برای استفاده از آن نیازی به نیروی انسانی نیست .

این دستگاه به صورت کاملا خودکار تمامی مراحل بسته بندی محصولات را انجام می دهد و نیازی نیست که شما هزینه اضافی برای نیروی انسانی بپردازید.

امروزه شرکت های داخلی و خارجی زیادی وجود دارند که شرکت ترانس پک با طراحی و تهیه انواع مختلف از دستگاه بسته بندی تسمه کش خود را بهترین و بی نظیر ترین در این صنعت می داند.

تا از طریق آن بتواند نیازهای مشتریان خود را رفع نموده و توجه مشتریان و صنایع مختلف را  به سوی خود جلب کنند.

شرکت صنایع بسته بندی پایتخت نماینده انحصاری دستگاه ها و ماشین آلات بسته بندی ترانس پک تایوان

اشتراک گذاری: