جستجو

لطفا کلمه کلیدی مورد نظر خود را وارد نمائید:

2022 ترانسپک در یک نگاه

30 خرداد 1401

Transpak

در سال 2022، ما به نقطه عطف جدیدی برای توسعه محصول جدید و پشتیبانی خدمات خود رسیدیم.

ما معتقدیم این رویکرد ها نه تنها برای ترانس پک (Transpak) بلکه برای شما – شریک ارزشمند ما – در سال‌ های بعد رشد خواهند کرد.

نوآوری تفاوت ایجاد می کند.

در سال 2022، ما ترانس پک جدید توسعه‌ یافته Ares TP-733-SH را راه‌ اندازی کردیم .

راه‌ حل‌ های تسمه‌ بندی بیشتری در سال 2022 معرفی می‌ شوند. خدمات کسب و کار ما را  با گسترش موفقیت بزرگ هفتمین سمینار فنی اروپایی خود در سال 2018ارتقا میابد.

یک سمینار آموزشی فنی 2 هفته ای در شیکاگو ایالات متحده آمریکا در سال 2019 برگزار کردیم.همچنین این اولین سمینار آموزشی ما در قاره آمریکا است که بازخوردهای بسیار مثبتی دریافت می کند.

ما به سرمایه گذاری برای کمک به شرکای خود برای افزایش توانایی خدمات پس از فروش ادامه خواهیم داد.

ما نزدیک به 300,000 دلار برای ارتقاء سیستم ERP (برنامه ریزی منابع سازمانی) و CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) خود سرمایه گذاری کردیم .که در جولای 2019 شروع به کار کرد.

ما به طور مستمر برای ارتقاء سیستم خود و ارتقاء کل خدمات به شرکای خود سرمایه گذاری خواهیم کرد.

Transpak که از سال 1983 تأسیس شده است، متعهد به ارائه تجهیزات تسمه با کیفیت بالا “ساخت تایوان” در سطح جهانی است.

ما مفتخریم که بگوییم در حال حاضر جامع ترین خط تولید تجهیزات تسمه کش را در صنعت ارائه می دهیم.

در عین حال، ما از حمایت و تلاش شما برای رشد با هم قدردانی می کنیم. ما به تخصیص بودجه برای توسعه محصول و ارتقاء خدمات ادامه خواهیم داد.

و برای یک دهه دیگر به خوبی آماده خواهیم شد.

برای Transpak، سال 2022 مرحله جدیدی از تجارت ما است.

ما صمیمانه از شما دعوت می کنیم که از ما در interpack 2022 دیدن کنید . و تجهیزات جدید تسمه با ارزش افزوده بالا را بررسی کنید.  به عنوان رهبر فناوری آسیا، ما قوی تر از همیشه می شویم.

به دلیل همه گیری ویروس کرونا، مس دوسلدورف اعلام کرده است که اینترپک 2021 را به تعویق می اندازد.
ترانس پک Transpak، سال آینده در اینترپک شرکت خواهد کرد.
ماشین آلات پیشرفته جدید در غرفه ما. لطفاً خیلی مراقب خود باشید و سال آینده شما را در اینترپک ببینیم. کرونا اقتصاد جهانی را از سال 2020 تحت تأثیر قرار داده است.
  Transpak برای مقابله با این وضعیت اقداماتی را انجام داده است.
برای اطمینان از تحویل دقیق، موجودی قطعات و اجزای ما را دنبال کنید.
و شما برای کمک به مشتریان خود در افزایش کسب و کار، مطالب دیجیتالی بیشتری مانند ویدئو های محصول، کاتالوگ، جزوه آموزشی و اسلایدهای مقدماتی ارائه دهید. کنفرانس وب برای داشتن ارتباط بهتر با مشتریان.
دوره های آموزشی فروش آنلاین. دوره های آموزشی فنی به صورت آنلاین. و برخی دیگر… بعید است، جهان پس از COVID-19 به دنیایی که بود بازگردد.
ترانس پک به‌ طور مستمر سرمایه‌ گذاری‌ هایی را برای کاهش تأثیر همه‌ گیری به حداقل ممکن و پشت سر گذاشتن وضعیت نامطمئن اقتصادی فعلی همراه با شرکای خود انجام خواهد داد.
صنعت بسته بندی در ایران با وجود گستردگی و اهمیتی که دارد، متاسفانه از هیچ اداره و بخش خاصی در دولت برخوردار نیست که به حقوق آن رسیدگی کند.

صنعت بسته بندی در کشور پراکنده است.در جلسات تخصیص بودجه دولت، سهمی برای این بخش در نظر گرفته نمی‌شود. در عین حال نبود انجمن صنفی بسته بندی هم مزید بر علت شده و مانع دیگری برای پیگیری خواسته های بازیگران این صنعت است.

بنابراین به نظر می‌رسد و تنها راه حل ممکن، تشکیل صنف‌هایی با واحد جزء باشند.

برای دسترسی  کامل به  محصولات این  شرکت صنایع  بسته بندی پایتخت وارد این شوید.

 

اشتراک گذاری: